Про Компанію

Компанія DREW-MET вже більше 20 років займається виробництвом опалювальних котлів. Багаторічний досвід і постійне прагнення до підвищення якості призвело до безперервного росту продажів нашої продукції. Впровадження нових рішень на дуже високому технологічному рівні призвело до розробки марки надійного і сучасного нагрівального обладнання серед виробників котлів.
Високий потенціал компанії, сучасний машинний парк і висококваліфікований колектив співробітників дає можливості постійного підвищення якості наших виробів. Нові конструкційні рішення разом з сучасною стилістикою становлять цінність наших котлів. Все це сприяє тому, що наша продукція радує постійним високим інтересом, а наші клієнти задоволені вибором продукції компанії DREW-MET. Для відповідності потребам ринку в нашій продукції в даний момент ми знаходимося в процесі розширення нашої виробничої лінії.
Наші котли мають необхідні на європейському ринку атестати і сертифікати. Великі зусилля, які ми докладаємо на окремих етапах виробництва, а також акції та продажі грають велику роль в тому, що ми є вірним і привабливим діловим партнером. Переваги котлів DREW-MET були підтверджені в дослідженнях, які були проведені в PBCB Лабораторії котлів і нагрівального обладнання, і відповідають вимогам 5класу (вищого), встановленим в нормі PN-EN 303: 5-2012. Піклуючись про безпеку і постійно зростаючі вимоги клієнтів ми отримали сертифікат Управління технічного нагляду UDT і сертифікат CE.
Завдяки високій якості наших виробів ми отримали визнання серед покупців і експертів, а також на міжнародних виставках в Польщі та за кордоном, отримуючи безліч престижних нагород, сертифікатів і відзнак. Заслуговують на увагу багаторазові нагороди на виставках в Любліні, Кєльцах, Жешові, Києві та Львові.

Ми сподіваємося, що і Ви також приєднаєтесь до широкого кола задоволених клієнтів.